Ekonomi

Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Marwa Khairalla, Genel Müdür olarak atandı

Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Marwa Khairalla, Genel Müdür olarak atandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, dünyanın değerli lastik üreticilerinden Goodyear’dan Türkiye’ye değerli bir atama yapıldı.

Buna göre Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Khairalla, Genel Müdür görevine atandı. Genel Müdür olarak görev yapan Mahmut Sarıoğlu, Gelişen Pazarlardan Sorumlu Lider Yardımcısı olarak atanmıştır. Görev değişiklikleri 1 Temmuz prestijiyle yürürlüğe girecek.

Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 25 yıllık deneyime sahip olan Marwa Khairalla, Goodyear’ın Türkiye’deki lider konumunu daha da güçlendirmek için uçtan uca bir stratejinin tasarlanması ve uygulanmasında Türkiye organizasyonuna liderlik edecek.

Marwa Khairalla, Kahire’deki Amerikan İskenderiye Üniversitesi’nden mezun oldu ve Atlanta’daki Emory Üniversitesi’nde MBA Programı’nı tamamladı.

SIG Combibloc, Mondelez International ve Kraft Foods gibi çok uluslu şirketlerde çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev yapan Marwa Khairalla, 2020 yılında Gelişen Pazarlar Tüketici Lastikleri Müdürü olarak Goodyear ailesine katıldı.

ozvatan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu