Yaşam

All Of Us Are Dead 2. sezon ne zaman? All Of Us Are Dead 2. sezon fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak?

Hepimiz Ölüyüz 2. Sezon Ne Zaman? Dizi yayınlandıktan ve birçok izleyici tarafından beğenildikten sonra sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor ve arama motorlarında araştırılıyor. Kaygı ve gerilim türü drama pek çok kişinin gündeminde. Park Ji-Hu, Yoon Chan-young, Cho Yi-hyun gibi isimlerin yer aldığı All Of Us Are Dead’in 2. dönemi ne zaman? Hepimiz Öldük 2. dönem fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak?

2. DÖNEM HEPİMİZ NE ZAMAN ÖLÜYORUZ?

İlk döneminde büyük ilgi gören ve beğenilen dizinin 2. dönemi heyecanla araştırılırken, Netflix’ten yapılan açıklamayla 2. döneminin onaylandığı duyuruldu. Buna göre ikinci dönem onayını alan dizi kısa süre içerisinde seyirci ile buluşacak. Ancak dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

HEPİMİZ ÖLÜ KONUYUZ

All Of Us Are Dead, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalan bir grup öğrencinin hikayesine odaklanıyor. Bir zombi virüsü hızla bir okulu istila eder. Virüs öğrencilerin bir kısmını yok ederken, hayatta kalan öğrenciler hayatta kalmak ve okuldan kaçmak için birlikte mücadele eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu